Kalender
Filter op:
Maand:     Jaar: Provincie:
* Oude activiteiten zijn op te vragen door een maand en jaartal te kiezen.
September 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Za 2110:00-12:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Kadervorming: Federale bijscholing EHBO - inschrijven op almira@vjjf.be. De bijscholing EHBO is verplicht voor alle kandidaten 1ste en 2de dan (mits vrijstellingen) - docent Luc Janssen1 ptPas
Za 2113:00-15:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Kadervorming: Ju-Jitsu en Recht 1 - verplicht voor alle kandidaten 1ste dan - inschrijven op almira@vjjf.be - Docent Thomas Thys1 ptPas
Za 2115:00-17:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Kadervorming: Ju-Jitsu en Recht 2 - verplicht voor alle kandidaten 2de dan - inschrijven op almira@vjjf.be - Docent Thomas Thys1 ptPas
Zo 2209:00-12:00De Rode Loop
Rodeloopstraat 2
2170 Merksem
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s (2u) + Masterclass (1u)4 ptAct
Zo 2214:00-17:00Jan De Windtstraat 59
9300 Aalst
Dangraadtraining Yoshimi Jiu-Jitsu4 ptAct
Wo 2519:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Shodan2 ptAct
Wo 2519:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu4 ptAct
Wo 2519:30-20:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu4 ptAct
Do 2619:30 - ???Baanakkerweg 22
3060 Bertem
Provcomité Vlaams-Brabant/Brussel0.5 ptPas
Za 2810:00-12:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Kadervorming: Uw ju-jitsuclub en de vzw-wetgeving - Docent Thomas Thys Inschrijven verplicht via INSCHRIJVINGSFORMULIER (online)
1 ptPas
Zo 2908:30-13:00Sporthal
Kwade Plas 1
2431 Veerle-Laakdal
Kadervorming: Aanvangsdag VTS-opleiding Aspirant Initiator Ju-Jitsu
Informatiefolder
Inschrijvingen zijn afgesloten!
29/09, 6/10, 10/11 en 17/11 2019
2 ptAct
Zo 2910:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct

Oktober 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Za 514:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct
Zo 610:00-12:00Stadshal (kleine zaal)
Sportlaan 1
3400 Landen
Shodan Shiken Ito-Okita2 ptPas
Zo 610:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Ma 719:00-21:00Rue du College 3
1348 Louvain-la-Neuve
Dangraadtraining Sin Ryu: Stijltechnische Training - voor iedereen toegankelijk1 ptAct
Wo 919:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu4 ptAct
Za 1209:30-16:30Sporthal Wilrijkse Plein
Vogelzanglaan 6
2020 Antwerpen
Stage Kiyoi Jiu-Jitsu:
Internationale stage 15 jaar Ikiji Ryu Antwerpen.

Budo / Ju Jitsu Fighting System / Ju Jitsu Duo System stage met nationale & internationale lesgevers.
Check het volledige programma (incl. prijzen en formules) op onderstaande affiche en via www.ikijiryu.be!

AFFICHE met programma en info

INSCHRIJVEN:
A. Individueel inschrijven via het online formulier:
! Online inschrijven (www.ikijiryu.be) voor de stage zal mogelijk zijn vanaf eind augustus.
B. Groep/clubinschrijvingen: via dit excellformulier

Voor overnachtingen (zie affiche) of overige vragen, contacteer administratie@ikijiryu.be
4 ptAct
Za 1210:00-12:00Syntra Leuven - lokaal 8L105
Geldenaaksebaan 327
3001 Leuven
Kadervorming: Uw ju-jitsuclub en de vzw-wetgeving - Docent Thomas Thys Inschrijven verplicht via INSCHRIJVINGSFORMULIER (online)
1 ptPas
Za 1214:00-17:00Achiel Van Ackersquare 1
8370 Blankenberge
Stage Kobo Itschi Ryu: Thema : afweer / verdediging tegen aanval met stekende en snijdende voorwerpen.

Op zaterdag 12.10.2019 van 14u tot 17u organiseert Jiu Jitsu Blankenberge deze gratis stage. De stage staat open voor alle federaties, mits voorlegging van geldige vergunning.

Lesgever : David Roelant
* 2e hoofdtrainer Jiu-Jitsu Blankenberge.
* 5e Dan Jiu Jitsu / 1ste Dan Karate / Gediplomeerd VTS vechtsporten.
* Specialist geweldbeheersing federale politie / docent geweldbeheersing West-Vlaamse politieschool. Beroepshalve onderzoekt David Roelant geweldscriminaliteit.

Locatie : Sport Vlaanderen Blankenberge ( Gratis parking ).

Graag inschrijven via mail gericht aan Freddy.Merket@telenet.be
!! Opgelet plaatsen zijn beperkt snel inschrijven is de boodschap !!
4 ptAct
Zo 1309:00-13:00Jan De Windtstraat 59
9300 Aalst
Kadervorming: VTS-opleiding Aspirant Initiator Ju-Jitsu
Informatiefolder
Inschrijven verplicht via INSCHRIJVINGSFORMULIER (online)
13/10, 19/10, 3/11 en 9/11 2019 van 9 tot 13 u.
nvt
Zo 1309:30-12:30Sportcentrum Wembley
Moorseelsestraat 144
8501 Kortrijk
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Basis/Combinaties (1u) + Randori (1u) + Masterclass (1u)4 ptAct
Zo 1310:30-12:30Sportcentrum De Polder
Zandweg 2
2040 Berendrecht
Kadervorming: Toelatingsproef VTS-Initiator - verplicht voor alle kandidaten Initiator - Jurylid Thomas Thys - Inschrijven verplicht via https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2AncXqMvE3b6YRYmsfnzG4bwkZb9OivqhJBPsCkpbSclWNw/viewform?vc=0&c=0&w=1nvt
Wo 1619:30-21:30Kortrijkstraat 95
8560 Wevelgem
Dangraadtraining Kamawan Karate Jutsu: Thema: Karate4 ptAct
Za 1910:30-12:00Sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 1914:00-16:00B.L. Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Kadervorming: Uw ju-jitsuclub en de vzw-wetgeving - Docent Thomas Thys Inschrijven verplicht via INSCHRIJVINGSFORMULIER (online)
1 ptPas
Zo 2013:00-16:00Segawa Dojo, sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 2
3530 Houthalen-Helchteren
Dangraadtraining Sin Ryu: = vanaf 1e Kyu2 ptAct
Ma 2120:00-22:00De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Dangraadtraining Kujaku Ryu Goshin Jutsu4 ptAct
Wo 2319:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Nidan2 ptAct
Za 2609:30-16:00Barloke (Sportloods)
Slijpesteenweg 28
8432 Leffinge
Competitie Nationaal: Flanders Cup Ground Fight + Random Attacks 2 ptAct
Zo 2710:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct

November 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 309:30-12:30Generaal Simondslaan 1
2030 Luchtbal
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Basis/Combinaties (1u) + Randori (1u) + Thema Grond (1u)4 ptAct
Zo 310:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 313:00 - ???Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Shodan Shiken De Wit2 ptPas
Ma 419:00-21:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 1
2381 Weelde (Ravels)
Kadervorming: Ju-Jitsu en Recht 2 | verplicht te volgen voor kandidaten 2de dan.

Inschrijven bij Almira op almira@vjjf.be. - Docent Werner Wouters
1 ptPas
Za 910:00-12:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Dangraadtraining Sin Ryu: Stijltechnische Training - voor iedereen toegankelijk1 ptAct
Za 914:00 - ???Vormingscentrum Provincie Antwerpen
Smekenstraat 61
2390 Malle
JEUGDSPORTWEEKEND 2019 / MALLE
van zaterdag 9 november (14u) t.e.m. maandag 11 november (14u)
nvt
Zo 1010:00-12:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Shodan Shiken Aikijujutsu Yoseikan2 ptPas
Zo 1010:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Dangraadtraining Asahi Ryu JuJutsu: Combinaties4 ptAct
Ma 1113:00-17:00Vormingscentrum Provincie Antwerpen
Smekenstraat 61
2390 Malle
Stage: MULTISTIJLSTAGE VJJF vzw 2019 / MALLE

- Affiche > link komt binnenkort
- Online inschrijven > link komt binnenkort
Deelnametarief: 10 euro (leden) en 15 euro (niet-leden).
4 ptAct
Do 1420:00-21:30Sinbad (Turnzaal boven zwembad)
Parklaan 117
9100 Sint-Niklaas
Dangraadtraining Tomonokai: Thema: Goshin Jitsu No Kata.2 ptAct
Za 1610:30-12:00Sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 1612:30-17:00P. Van Ostaijenlaan 2-4-6
2540 Hove
Kadervorming: VTS-opleiding Aspirant Initiator Ju-Jitsu
Informatiefolder
Inschrijven verplicht via INSCHRIJVINGSFORMULIER (online)
16/11, 23/11, 30/11 en 7/12 van 13-17 u.
nvt
Zo 1710:00-12:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Shodan Shiken F.V.H. Open systeem2 ptPas
Do 2119:30 - ???Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Shodan Shiken Tomonokai2 ptPas
Zo 2410:00-16:00Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Shodan Shiken Tai Jutsu Prof Pieters: Gedeeltelijke Shodan Shiken 3de Dan (voor Shodan Shiken 2020)2 ptPas
Zo 2410:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Zo 2410:00-12:30Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Provinciale stage: Federale jeugdstage / 9e Open Sinterklaasstage Provinciaal Comité Antwerpen
Meer info volgt.
2 ptAct
Wo 2719:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Sandan2 ptAct
Za 3014:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct

December 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 109:00 - ???Jan De Windtstraat 59
9300 Aalst
Shodan Shiken Yoshimi Jiu-Jitsu2 ptPas
Zo 110:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 114:00-17:00Jan De Windtstraat 59
9300 Aalst
Dangraadtraining Yoshimi Jiu-Jitsu4 ptAct
Ma 221:00 - ???Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Vergadering: PCA0.5 ptPas
Zo 809:30-12:30Centra Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112
8310 Brugge
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s (2u) + Goshin & Kime no kata (1u)4 ptAct
Zo 810:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Ma 919:00-21:00Rue du College 3
1348 Louvain-la-Neuve
Dangraadtraining Sin Ryu: Stijltechnische Training - voor iedereen toegankelijk1 ptAct
Wo 1119:30-21:30Kortrijkstraat 95
8560 Wevelgem
Dangraadtraining Kamawan Karate Jutsu: Thema: Klemtechniek4 ptAct
Vr 1319:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu4 ptAct
Za 1410:30-12:00Sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct

Januari 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 510:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 1110:00-12:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Dangraadtraining Sin Ryu: Stijltechnische Training - voor iedereen toegankelijk1 ptAct
Za 1810:00-12:00Stedelijke sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 1910:00-12:00Sporthal Runkst
Djef Swennenstraat
3500 Hasselt
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s (klein) (2u) + Masterclass E.V. (1u)4 ptAct
Zo 2610:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Dangraadtraining Asahi Ryu JuJutsu: Wapens4 ptAct
Zo 2614:00-17:00Rue de Berneau
4600 Visé
Dangraadtraining Yoshimi Jiu-Jitsu4 ptAct
Wo 2919:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu4 ptAct

Februari 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 210:00-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 909:30-12:30Napoleon Annicqstraat 47
9600 Ronse
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Randori (2u) + Worpenkata & Kata E.V. (1u)4 ptAct
Za 15Basisschool De Notelaar
Bergenstraat 2
2110 Wijnegem
12 uur lessenmarathon voor het goede doel (2e editie) Georganiseerd door JJC Tai Jutsu Saigen Wijnegem met steun van het ProvCom Antwerpen. Meer info volgt.nvt
Za 1510:30-12:00Stedelijke sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 1514:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct
Zo 1609:30-12:30
Stage F.V.H. Open systeem: Memorial Van Haesendonck
--- meer info volgt ---
4 ptAct

Maart 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 110:30-12:00Stedelijke sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 710:00-12:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Dangraadtraining Sin Ryu: Stijltechnische Training - voor iedereen toegankelijk1 ptAct
Zo 809:30-12:30Jan De Windtstraat 59
9300 Aalst
Shodan Shiken Yoshimi Jiu-Jitsu2 ptPas
Zo 814:00-17:00Jan De Windtstraat 59
9300 Aalst
Dangraadtraining Yoshimi Jiu-Jitsu4 ptAct
Ma 919:30-21:30Sportcentrum De Polder
Zandweg 2
2040 Berendrecht
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Randori (klein)4 ptAct
Za 1410:30-12:00Stedelijke sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 2114:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct
Zo 2209:30-12:30 Stedelijke Gevechtsporthallen
Ouderdomseweg 3
8970 Poperinge
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema s + Masterclass (3u)4 ptAct
Zo 2910:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Dangraadtraining Asahi Ryu JuJutsu: Kata4 ptAct

April 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 510:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 1810:30-12:00Stedelijke sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 2609:30-12:30De Rode Loop
Rodeloopstraat 2
2170 Merksem
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Basis/Combinaties (1u) + Randori (1u) + Thema Grond (1u)4 ptAct

Mei 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 310:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 313:00 - ???Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Shodan Shiken De Wit2 ptAct
Do 720:00-21:30Sporthal 't Venneke
Den Geer 21
2180 Ekeren
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Goshin & Kime no kata (1,5)2 ptAct
Za 910:00-12:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Dangraadtraining Sin Ryu: Stijltechnische Training - voor iedereen toegankelijk1 ptAct
Do 1419:30 - ???Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Shodan Shiken Tomonokai2 ptPas
Za 1610:30-12:00Stedelijke sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 1709:30-12:30Gemeentelijk Sportpark “de Hoogt”
De Hoogt 20
2360 Oud-Turnhout
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema s (2u) + Masterclass (1u)4 ptAct
Zo 2410:00-12:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Shodan Shiken F.V.H. Open systeem2 ptPas
Wo 2719:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu4 ptAct
Zo 3110:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Dangraadtraining Asahi Ryu JuJutsu: Kata4 ptAct

Juni 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Do 410:00-12:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Worpenkata & Kata E.V. (1u) + Masterclass E.V. (1u)4 ptAct
Zo 710:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 714:00-17:00Barloke (Sportloods)
Slijpesteenweg 28
8432 Leffinge
Dangraadtraining Yoshimi Jiu-Jitsu4 ptAct
Zo 14De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Shodan Shiken RyuKyu Karate Jutsu2 ptPas
Zo 1410:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Shodan Shiken Asahi Ryu JuJutsu2 ptPas

Oktober 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 2510:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Dangraadtraining Asahi Ryu JuJutsu: Ne Waza4 ptAct