Kalender
Filter op:
Maand:     Jaar: Provincie:
* Oude activiteiten zijn op te vragen door een maand en jaartal te kiezen.
September 2018
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Wo 2619:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: shodan4 ptAct
Za 2909:30-15:00Sportcentrum
Spuikomlaan 21
8450 Bredene
Kadervorming: Aspirant-Initiator Ju-Jitsu 29/sept, 13/okt, 20/okt, 27/okt
- info
- inschrijven: almira@vjjf.be of Inschrijvingsformulier
- Uiterste inschrijfdatum: 15/09/2018
2 ptAct
Za 2919:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu: Thema: Bunkai hogere Kata4 ptAct
Zo 3010:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Zo 3010:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct

Oktober 2018
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Wo 319:30-21:30Kortrijkstraat 95
8560 Wevelgem
Dangraadtraining Kamawan Karate Jutsu: Thema: klemtechniek 4 ptAct
Za 614:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct
Zo 710:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Do 1119:00-22:00Sporthal De Tuimelaar
Beernemstraat 23
8750 Wingene
Kadervorming: GDPR: Uw club, uw leden, uw federatie. Hoe omgaan met de GDPR? Inschrijven doet u op almira@vjjf.1 ptPas
Zo 1410:00-12:00Sledderloweg 98
3600 Genk
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata4 ptAct
Wo 1718:30-20:30Achiel Van Ackersquare 1
8370 Blankenberge
Stage: Aikido Lesgever : Rudy De Klerck 5dan aikido / 7dan jiu-jitsu / 1dan judo. 4 ptAct
Za 20Sporthal Koch
Eikendreef
2990 Gooreind (Wuustwezel)
Competitie Nationaal: Antwerps Open: duo system, fighting system en Ground Fight - inschrijvingsmodaliteiten volgen1 ptAct
Zo 21Sporthal Koch
Eikendreef
2990 Gooreind (Wuustwezel)
Competitie Nationaal: Antwerps Open: duo system, fighting system en Ground Fight - inschrijvingsmodaliteiten volgen1 ptAct
Zo 2109:30-12:30Sportcentrum Wembley
Moorseelsestraat 144
8501 Kortrijk
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Basis en combinaties (1u) + Randori(1u) + Master class (1u)4 ptAct
Zo 2110:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct
Zo 2111:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Do 25
Bazel/Zwijndrecht
Kadervorming: Aanvang VTS-avondopleiding Initiator Ju-Jitsu te Bazel/Zwijndrecht - in afwachting van inschrijving via de website van de VTS, gelieve uw naam voor 6 september op te geven bij Almira via almira@vjjf.be.nvt
Zo 2810:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Wo 3119:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Nidan4 ptAct

November 2018
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Za 3KU Leuven - Gebouw De Nayer
Tervuursevest 101
3001 Leuven
Competitie Internationaal: EuropaCup Fighting System (U15 tm senioren) Belgian Cup Duo-System1 ptAct
Za 309:30-16:00Barloke (Sportloods)
Slijpesteenweg 28
8432 Leffinge
Competitie Nationaal Yoshimi Jiu-Jitsu: Flanders Cup Ground Fight + Random Attacks
- affiche

- affiche
2 ptPas
Zo 4KU Leuven - Gebouw De Nayer
Tervuursevest 101
3001 Leuven
Competitie Internationaal: Belgian Cup Fighting System (U10 en U12) Belgian Cup BJJ/Ne-Waza1 ptAct
Zo 410:00 - ???Barloke (Sportloods)
Slijpesteenweg 28
8432 Leffinge
Stage Yoshimi Jiu-Jitsu: Stage 15 jaar Yoshiki Leffinge 4 ptAct
Zo 410:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 412:00 - ???Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Shodan Shiken De Wit2 ptPas
Ma 518:30-20:00Sport Vlaanderen Blankenberge Vergaderzaal 1 GL/V
Koning Bouwdewijnlaan 15.
8370 Blankenberge
Kadervorming: EHBO Lesgever: Francis Daniaux 1 ptPas
Ma 520:00-21:30Sport Vlaanderen Blankenberge Vergaderzaal 1 GL/VL
Koning Bouwdewijnlaan 15.
8370 Blankenberge
Kadervorming: Ju-Jitsu en Recht 1 lesgever: David Roelant 1 ptPas
Wo 719:30-21:30Kortrijkstraat 95
8560 Wevelgem
Dangraadtraining Kamawan Karate Jutsu: Thema: Combinaties4 ptAct
Do 820:15-22:15Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Provinciale Training: Gastlesgever: Tony Van Venrooy/ 8e dan
- affiche
2 ptAct
Vr 9VAKANTIEHUIS FABIOLA
Weldoenerslaan 5
3630 Maasmechelen
JEUGDSPORTWEEKEND 2018- van 9 t.e.m. 11 november 2018 te Maasmechelennvt
Zo 1110:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Dangraadtraining Asahi Ryu JuJutsu: Thema: Kansetsu Waza4 ptAct
Zo 1809:30-12:30Generaal Simondslaan 1
2030 Luchtbal
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Basis/combinaties (1u) + Randori (1u) + Thema grond(1u)4 ptAct
Zo 1810:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Zo 1810:00-12:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Shodan Shiken Aikijujutsu Yoseikan2 ptPas
Zo 1810:00-11:30
3210 Lubbeek
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata2 ptAct
Zo 1811:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 2410:00-12:00Sporthal 't Venneke
Den Geer 21
2180 Ekeren
Shodan Shiken F.V.H. Open systeem2 ptPas
Zo 2513:00-14:00Sportcentrum
Spuikomlaan 21
8450 Bredene
Shodan Shiken Goshin Jitsu Guruma Ryu: Herexamen2 ptPas
Wo 2819:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: sandan4 ptAct
Do 2919:30 - ???Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Shodan Shiken Tomonokai2 ptPas

December 2018
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Za 114:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct
Zo 210:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 909:30-12:30BLOSO-centrum
Nijverheidsstraat 112
8310 Brugge
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s (2u) + Goshin/Kime no kata (1u)4 ptAct
Zo 909:30-12:30BLOSO-centrum
Nijverheidsstraat 112
8310 Brugge
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s (2u) + Goshin/Kime no kata (1u)4 ptAct
Zo 910:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Wo 1219:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu: Thema: Bunkai hogere Kata4 ptAct
Za 1508:30-20:30Sport Vlaanderen Gent
Zuiderlaan 14
9000 Gent
Kadervorming: Dag van de Trainer achtste editie1 ptPas
Zo 1611:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct

Januari 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 610:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 2010:00-12:00Sporthal Runkst
Djef Swennenstraat
3500 Hasselt
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s klein (1u) + Master class E.V.(1u)4 ptAct
Zo 2010:00-12:00Sporthal
Kwade Plas 1
2431 Veerle-Laakdal
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata4 ptAct
Zo 2011:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Wo 3019:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu: Thema: Bunkai hogere Kata4 ptAct
Wo 3019:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Yondan4 ptAct

Februari 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Za 2De Witte Molen
Azalealaan 29
9100 Sint-Niklaas
Competitie Nationaal: Open Oost Vlaamse Kampioenschap1 ptAct
Za 214:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct
Zo 3De Witte Molen
Azalealaan 29
9100 Sint-Niklaas
Competitie Nationaal: Open Oost Vlaamse Kampioenschap1 ptAct
Zo 309:30-12:30Napoleon Annicqstraat 47
9600 Ronse
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Randori (2u) + Worpenkata + kata EV (1u)4 ptAct
Zo 310:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 1709:30-12:30De Rode Loop
Rodeloopstraat 2
2170 Merksem
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Memorial F.V.H.Open Systeem4 ptAct
Zo 1710:00-11:30Sporthal Scholencampus Beringen
Koolmijnlaan 80
3580 Beringen
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata2 ptAct
Zo 1711:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 23Hall du paire
Rue du paire 1
4860 Wegnez-Pepinster
Competitie Nationaal: Belgisch kampioenschapnvt
Zo 24Hall du paire
Rue du paire 1
4860 Wegnez-Pepinster
Competitie Nationaal: Belgisch kampioenschapnvt
Zo 2410:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct
Ma 2519:30-21:30Sportcentrum De Polder
Zandweg 2
2040 Berendrecht
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Randori klein2 ptAct
Wo 2719:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Kata4 ptAct

Maart 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 310:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 1014:00-17:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Stage De Wit4 ptAct
Za 1613:00-17:00Sporthal
Kwade Plas 1
2431 Veerle-Laakdal
Shodan Shiken Kokodo Ju-Jutsu2 ptPas
Zo 1709:30-12:30 Stedelijke Gevechtsporthallen
Ouderdomseweg 3
8970 Poperinge
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s + Master Class (3u)4 ptAct
Zo 1710:00-11:30Sledderloweg 98
3600 Genk
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata2 ptAct
Za 2311:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 2314:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct
Zo 2410:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct
Wo 2719:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu: Thema: Bunkai hogere Kata4 ptAct
Wo 2719:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema:Wapens4 ptAct

April 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 710:30-12:00Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 1411:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 2809:30-12:30De Rode Loop
Rodeloopstraat 2
2170 Merksem
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Basis/combinaties (1u) + Randori (1u) + Thema grond (1u)4 ptAct
Zo 2810:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct

Mei 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 510:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 512:00 - ???Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Shodan Shiken De Wit2 ptAct
Do 920:00-21:30Sporthal 't Venneke
Den Geer 21
2180 Ekeren
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Goshin + Kime no Kata (1,5u)2 ptAct
Zo 1210:00-12:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Shodan Shiken Aikijujutsu Yoseikan2 ptPas
Zo 1210:00-12:00Sporthal
St-Truidersteenweg 1
3440 Zoutleeuw
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata4 ptAct
Do 1619:30 - ???Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Shodan Shiken Tomonokai2 ptPas
Za 1814:00-17:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Stage Tomonokai4 ptAct
Zo 1909:30-12:30Gemeentelijk Sportpark “de Hoogt”
De Hoogt 20
2360 Oud-Turnhout
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s (2u) + Master Class (1u)4 ptAct
Zo 1911:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 2610:00-12:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Shodan Shiken F.V.H. Open systeem2 ptPas
Zo 2610:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Shodan Shiken Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptPas
Wo 2919:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu: Thema: Bunkai hogere Kata4 ptAct
Wo 2919:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Aiki Nage-Randori4 ptAct

Juni 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 210:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Do 610:00-12:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Worpenkata/kata EV (1u) + Master Class (1u)4 ptAct
Zo 1610:00-11:30
6637 Fauvillers
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata2 ptAct
Wo 2619:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Henka Waza4 ptAct
Zo 3010:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct