Kalender
Filter op:
Maand:     Jaar: Provincie:
* Oude activiteiten zijn op te vragen door een maand en jaartal te kiezen.
Oktober 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Wo 1619:00 - ???Sportcentrum DT
Drakenhoflaan 160
2100 Deurne
Bijzondere Algemene Vergadering V.J.J.F. vzw
Agenda: goedkeuring begroting 2020.
nvt
Ma 2120:00-22:00De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Dangraadtraining Kujaku Ryu Goshin Jutsu4 ptAct
Wo 2319:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Nidan2 ptAct
Zo 2710:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct

November 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Vr 1De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Stage RyuKyu Karate Jutsu: Guardians of Ryukyu Kyusho Jutsu op 1-2-3.11.2019

Overzicht:
- 01 November (avond): Kyusho Jutsu Seminar
- 02 November (hele dag): GoR Seminar
- 03 November (voormiddag): Motobu Ryu Seminar met Kyoshi Hubert Laenen

Mogelijkheid tot inschrijven en alle praktsiche informatie vind je hier:
http://www.guardians-of-ryukyu.com
5 ptAct
Zo 309:30-12:30Generaal Simondslaan 1
2030 Luchtbal
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Basis/Combinaties (1u) + Randori (1u) + Thema Grond (1u)4 ptAct
Zo 312:00-14:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Shodan Shiken De Wit2 ptPas
Ma 419:00-21:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 1
2381 Weelde (Ravels)
Kadervorming: Ju-Jitsu en Recht 2 | verplicht te volgen voor kandidaten 2de dan.

Inschrijven bij Almira op almira@vjjf.be. - Docent Werner Wouters
1 ptPas
Za 914:00 - ???Vormingscentrum Provincie Antwerpen
Smekenstraat 61
2390 Malle
JEUGDSPORTWEEKEND 2019 / MALLE
van zaterdag 9 november (14u) t.e.m. maandag 11 november (14u)
nvt
Zo 1010:00-12:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Shodan Shiken Aikijujutsu Yoseikan2 ptPas
Zo 1012:00-14:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Shodan Shiken De Wit2 ptPas
Ma 1110:00-17:00Vormingscentrum Provincie Antwerpen
Smekenstraat 61
2390 Malle
Stage: MULTISTIJLSTAGE VJJF vzw 2019 / MALLE

SCHEMA
A. 10.00-17.00 JEUGD
B. 13.00-17.00 VOLWASSENEN

! Zie inschrijvingsformulieren voor deelnametarieven en alle praktische info.

- AFFICHE
- INSCHRIJVINGSFORMULIER (online) JEUGD (6-14 jaar)
- INSCHRIJVINGSFORMULIER (online) VOLWASSENEN (+14)
4 ptAct
Za 1612:30-17:00P. Van Ostaijenlaan 2-4-6
2540 Hove
Kadervorming: VTS-opleiding Aspirant Initiator Ju-Jitsu
Informatiefolder
Inschrijven verplicht via INSCHRIJVINGSFORMULIER (online)
16/11, 23/11, 30/11 en 7/12 van 13-17 u.
nvt
Zo 1710:00-12:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Shodan Shiken F.V.H. Open systeem2 ptPas
Do 2119:30 - ???Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Shodan Shiken Tomonokai2 ptPas
Zo 2410:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Zo 2410:00-12:30Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Provinciale stage: Federale jeugdstage / 9e Open Sinterklaasstage Provinciaal Comité Antwerpen
Affiche
2 ptAct
Wo 2719:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Sandan2 ptAct
Za 3014:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct

December 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 110:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Ma 219:00-21:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Kadervorming: GDPR (i.s.m. het Provinciaal Comité Antwerpen)
Lesgever: Werner Wauters
1 ptPas
Ma 221:00 - ???Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Vergadering: PCA0.5 ptPas
Zo 810:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Vr 1319:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu4 ptAct

Januari 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 510:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Wo 2919:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu4 ptAct

Februari 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 210:00-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 1514:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct

Maart 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Ma 919:30-21:30Sportcentrum De Polder
Zandweg 2
2040 Berendrecht
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Randori (klein)4 ptAct
Za 2114:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct

April 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 510:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 2609:30-12:30De Rode Loop
Rodeloopstraat 2
2170 Merksem
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Basis/Combinaties (1u) + Randori (1u) + Thema Grond (1u)4 ptAct

Mei 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 310:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 313:00 - ???Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Shodan Shiken De Wit2 ptAct
Do 720:00-21:30Sporthal 't Venneke
Den Geer 21
2180 Ekeren
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Goshin & Kime no kata (1,5)2 ptAct
Do 1419:30 - ???Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Shodan Shiken Tomonokai2 ptPas
Zo 1709:30-12:30Gemeentelijk Sportpark “de Hoogt”
De Hoogt 20
2360 Oud-Turnhout
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema s (2u) + Masterclass (1u)4 ptAct
Zo 2410:00-12:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Shodan Shiken F.V.H. Open systeem2 ptPas
Wo 2719:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu4 ptAct

Juni 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Do 410:00-12:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Worpenkata & Kata E.V. (1u) + Masterclass E.V. (1u)4 ptAct
Zo 710:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 14De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Shodan Shiken RyuKyu Karate Jutsu2 ptPas