Kalender
Filter op:
Maand:     Jaar: Provincie:
* Oude activiteiten zijn op te vragen door een maand en jaartal te kiezen.
Oktober 2018
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 2810:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Wo 3119:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Nidan4 ptAct

November 2018
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Vr 219:00-22:00De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Stage RyuKyu Karate Jutsu: Guardians of Ryukyu Kyusho Jutsu 4 ptAct
Za 308:30-19:00De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Stage RyuKyu Karate Jutsu: Guardians of Ryukyu Gasshuku
- affiche
4 ptAct
Za 309:30-16:00Barloke (Sportloods)
Slijpesteenweg 28
8432 Leffinge
Competitie Nationaal Yoshimi Jiu-Jitsu: Flanders Cup Ground Fight + Random Attacks
- affiche

- affiche
2 ptPas
Zo 410:00 - ???Barloke (Sportloods)
Slijpesteenweg 28
8432 Leffinge
Stage Yoshimi Jiu-Jitsu: Stage 15 jaar Yoshiki Leffinge 4 ptAct
Zo 410:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 412:00 - ???Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Shodan Shiken De Wit2 ptPas
Wo 719:30-21:30Kortrijkstraat 95
8560 Wevelgem
Dangraadtraining Kamawan Karate Jutsu: Thema: Combinaties4 ptAct
Zo 1110:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Dangraadtraining Asahi Ryu JuJutsu: Thema: kata4 ptAct
Zo 1809:30-12:30Generaal Simondslaan 1
2030 Luchtbal
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Basis/combinaties (1u) + Randori (1u) + Thema grond(1u)4 ptAct
Zo 1809:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 1810:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Zo 1810:00-12:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Shodan Shiken Aikijujutsu Yoseikan2 ptPas
Zo 1810:00-11:30
3210 Lubbeek
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata2 ptAct
Zo 1811:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 2410:00-12:00Sporthal 't Venneke
Den Geer 21
2180 Ekeren
Shodan Shiken F.V.H. Open systeem2 ptPas
Zo 2513:00-14:00Sportcentrum
Spuikomlaan 21
8450 Bredene
Shodan Shiken Goshin Jitsu Guruma Ryu: Herexamen2 ptPas
Wo 2819:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: sandan4 ptAct
Do 2919:30 - ???Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Shodan Shiken Tomonokai2 ptPas

December 2018
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Za 112:30-14:30De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Dangraadtraining RyuKyu kobujutsu: Examenstof4 ptAct
Za 113:00-15:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct
Zo 209:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 210:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 909:30-12:30BLOSO-centrum
Nijverheidsstraat 112
8310 Brugge
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s (2u) + Goshin/Kime no kata (1u)4 ptAct
Zo 909:30-12:30BLOSO-centrum
Nijverheidsstraat 112
8310 Brugge
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s (2u) + Goshin/Kime no kata (1u)4 ptAct
Zo 910:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Wo 1219:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu: Thema: Bunkai hogere Kata4 ptAct
Zo 1611:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct

Januari 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 610:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 1212:30-14:30De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Dangraadtraining RyuKyu kobujutsu4 ptAct
Zo 1309:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 2010:00-12:00Sporthal Runkst
Djef Swennenstraat
3500 Hasselt
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s klein (1u) + Master class E.V.(1u)4 ptAct
Zo 2010:00-12:00Sporthal
Kwade Plas 1
2431 Veerle-Laakdal
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata4 ptAct
Zo 2011:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Wo 3019:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu: Thema: Bunkai hogere Kata4 ptAct
Wo 3019:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Yondan4 ptAct

Februari 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Za 214:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct
Zo 309:30-12:30Napoleon Annicqstraat 47
9600 Ronse
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Randori (2u) + Worpenkata + kata EV (1u)4 ptAct
Zo 310:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 1009:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 1709:30-12:30De Rode Loop
Rodeloopstraat 2
2170 Merksem
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Memorial F.V.H.Open Systeem4 ptAct
Zo 1710:00-11:30Sporthal Scholencampus Beringen
Koolmijnlaan 80
3580 Beringen
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata2 ptAct
Zo 1711:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 2410:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct
Ma 2519:30-21:30Sportcentrum De Polder
Zandweg 2
2040 Berendrecht
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Randori klein2 ptAct
Wo 2719:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Kata4 ptAct

Maart 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 310:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 1009:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 1014:00-17:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Stage De Wit4 ptAct
Za 1613:00-17:00Sporthal
Kwade Plas 1
2431 Veerle-Laakdal
Shodan Shiken Kokodo Ju-Jutsu2 ptPas
Zo 1709:30-12:30 Stedelijke Gevechtsporthallen
Ouderdomseweg 3
8970 Poperinge
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s + Master Class (3u)4 ptAct
Zo 1709:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 1710:00-11:30Sledderloweg 98
3600 Genk
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata2 ptAct
Za 2311:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 2314:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct
Zo 2410:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct
Wo 2719:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu: Thema: Bunkai hogere Kata4 ptAct
Wo 2719:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema:Wapens4 ptAct

April 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 710:30-12:00Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 1411:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 2809:30-12:30De Rode Loop
Rodeloopstraat 2
2170 Merksem
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Basis/combinaties (1u) + Randori (1u) + Thema grond (1u)4 ptAct
Zo 2809:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 2810:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct

Mei 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 510:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 512:00 - ???Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Shodan Shiken De Wit2 ptAct
Do 920:00-21:30Sporthal 't Venneke
Den Geer 21
2180 Ekeren
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Goshin + Kime no Kata (1,5u)2 ptAct
Zo 1210:00-12:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Shodan Shiken Aikijujutsu Yoseikan2 ptPas
Zo 1210:00-12:00Sporthal
St-Truidersteenweg 1
3440 Zoutleeuw
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata4 ptAct
Do 1619:30 - ???Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Shodan Shiken Tomonokai2 ptPas
Za 1814:00-17:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Stage Tomonokai4 ptAct
Zo 1909:30-12:30Gemeentelijk Sportpark “de Hoogt”
De Hoogt 20
2360 Oud-Turnhout
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s (2u) + Master Class (1u)4 ptAct
Zo 1909:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 1911:00-12:30Sporthal Bourgoyen
Driepikkelstraat 30
9030 Mariakerke
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 2610:00-12:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Shodan Shiken F.V.H. Open systeem2 ptPas
Zo 2610:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Shodan Shiken Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptPas
Wo 2919:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu: Thema: Bunkai hogere Kata4 ptAct
Wo 2919:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Aiki Nage-Randori4 ptAct

Juni 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 210:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Do 610:00-12:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Worpenkata/kata EV (1u) + Master Class (1u)4 ptAct
Zo 1610:00-11:30
6637 Fauvillers
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata2 ptAct
Wo 2619:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Henka Waza4 ptAct
Za 2912:30-14:30De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Dangraadtraining RyuKyu kobujutsu4 ptAct
Zo 3009:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 3010:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct