Contact

SECRETARIAAT

V.J.J.F. vzw
Drakenhoflaan 160
2100 Deurne (Antwerpen)

Tel: 03/281 16 22 of 03/322 48 33
Rek. nr.: BE94 2200 3705 1814

E-mailadressen:
info@vjjf.be (informatie) of
secretariaat@vjjf.be (administratie)

Openingsuren secretariaat:
elke werkdag van 9u00 - 12u00
en van 13u00 - 16u00

MEDEWERKERS

Sporttechnisch coördinator
Jan Van Gestel
Tel: 03/281 16 22
Gsm: 0486/91 19 94
E-mail: jan@vjjf.be

Administratief coördinator (ledenbeheer - boekhouding)
Jordi Serrien
Tel: 03/322 48 33
E-mail: jordi@vjjf.be

Sporttechnisch coördinator recreatiesport
Jordi Michielsen
Tel: 03/281 16 22
E-mail: jordi.m@vjjf.be

Sporttechnisch coördinator recreatiesport
Orsi Pintér
Gsm: 0488/13 55 96
Tel: 03/281 16 22
E-mail: orsi@vjjf.be

Sporttechnisch medewerker
Nick Goemaere
Gsm: 0487/50 59 90
Tel: 03/281 16 22
E-mail: nick@vjjf.be

Administratief medewerker
Almira Hasani
Tel: 03/281 16 22
E-mail: almira@vjjf.be

Webmaster en webhoster
Matthias Van Leuvenhaege
Gsm: 0486/66 82 69
E-mail: matthias_vl@telenet.be